Blog redakcyjny czyli Panorama Kultur po godzinach
Kategorie: Wszystkie | Aktualności | Lublin | Muzyka | Różne
RSS
środa, 12 stycznia 2011

Szanowni Państwo

Jak być może część z was już wie, od nowego roku zrezygnowałem z dalszego pełnienia funkcji redaktora naczelnego Panoramy Kultur.  Minęło 8 lat, jestem dziś w zupełnie innym miejscu. Wciąż interesuję się Europą Środkową, ale nie na tyle, żeby pełnić tak ważną funkcję w jednym z najbardziej znanych polskich portali zajmujących się tym regionem Europy.

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, z którymi przez te osiem lat skrzyżowały się ścieżki Panoramy i moje. Wiele z tych osób będę pamiętał i na pewno te kontakty przyniosą jeszcze owoce w przyszłości. Nie wycofuję się też całkowicie z Panoramy, cały czas jestem w tle, tyle że moja aktywność będzie znacznie bardziej ograniczona. Wszak nie zostawia się tak po prostu czegoś, czemu poświęciło się kilka lat życia i to tych najlepszych.

Mam nadzieję, że już wkrótce znajdzie się ktoś, kto nada Panoramie nowego impetu. Być może będzie to oznaczać całkowitą zmianę formuły portalu - a może nie - ale przecież właśnie "zmiana to życie a życie to zmiana", jak mówi czeskie powiedzenie.

Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia w przyszłości.

Sławomir Wójcik

23:18, panoramakultur , Różne
Link Komentarze (3) »
| < Styczeń 2011 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Zakładki:
Zapraszamy
Ciekawe
Forum
Lublin
Nasi przyjaciele
Polecamy

Kastusiowy Pamiętnik - e-book do pobrania
Pobierz e-book i poznaj historie młodych ludzi takich, jak ty, którzy chcieli żyć inaczej w ostatniej dyktaturze Europy!

Miro Video Player


www.flickr.com
zdjęcia z grupy panoramakultur Więcej w kolekcji grupy panoramakultur

Follow PanoramaKultur on Twitter

Skopiuj CSS